Zapojte se do 4. ročníku dobročinné akce Každá ovečka se počítá a podpořte tak Čisté Beskydy. Stačí vlastnoručně vyrobit ovečku, Rekreační centrum Sepetná pak celým výtěžkem z velikonoční dobročinné aukce všech oveček podpoří naši akci Poděkuj horám 2019.

Spolek Čisté Beskydy spolupracuje s Rekreačním centrem Sepetná několik let. Srdcaři z pod Lysé hory nám každoročně pomáhají zajistit sběrné místo na Ostravici, vloni nám navíc poskytli možnost uspořádat odpolední Afterparty v úžasném prostředí Penzionu a koupaliště Sluníčko. Letos nás překvapili ještě více. Nejen, že se Afterparty bude 8. května opět konat na Sluníčku, ale navíc jsme byli vybráni jako projekt, který bude podpořen výtěžkem tradiční dobročinné akce s názvem Každá ovečka se počítá.

Tvoříte rádi doma nebo ve škole? Pak máte právě teď možnost a vyrobit ovečku a podpořit tak Čisté Beskydy. Navíc můžete kromě dobrého pocitu získat v soutěži pobyt na Sepetné. Inspiraci, přesné podmínky, způsob a místa odevzdání oveček najdete TADY. My zaručujeme, že výtěžek do koruny investujeme do letošní akce Poděkuj horám. KAŽDÁ OVEČKA SE POČÍTÁ, DĚKUJEME