Nakresli „přátelský domov v Beskydech“
a vyhraj skvělý výlet za myslivcem a zvířátky!

Nakresli a pošli
obrázek na výstavu

Získej
občerstvení zdarma

Vyhraj výlet za
myslivcem a zvířátky

Čisté Beskydy s podporou Heimstaden připravily výtvarnou soutěž pro všechny děti do 15 let. Zadání je jednoduché. Stačí nakreslit obrázek na téma „Přátelský domov v Beskydech“, vyfotit a poslat jej prostřednictvím jednoduchého formuláře na této stránce. Všechny kresby zaslané do 27.9.2021 do 12:00 budou vystaveny na akci Poděkuj horám na Ostravici. A navíc se zapojí do soutěže o skvělý výlet a mohou na Ostravici získat zdarma občerstvení. Jak na to?

Každý, kdo se na kterémkoliv stanovišti Poděkuj horám 28.9.2021 od 8:00 do 12:00 (seznam stanovišť zde) prokáže nakresleným obrázkem nebo odpovědním e-mailem potvrzujícím přijetí kresby do soutěže online, získá poukaz na občerstvení – nápoj a jídlo. Ten uplatní na odpolední akci v areálu Na Pile na Ostravici 28.9.2021 od 12:30 do 15:00, kde kromě kapely Buty vystoupí Míša Růžičková se svou Minidiskotékou.

Navíc 20 dětí získá skvělou výhru, den s myslivcem a zvířátky strávený v úžasném prostředí obory Hukvaldy. Jak to proběhne? Úplně všechny obrázky zaslané prostřednictvím formuláře na této stránce do 27.9.2021 nebo nakreslené v průběhu akce Poděkuj horám dne 28.9.2021 v areálu Na Pile na Ostravici do 15.00 budou zveřejněny 1. října na Facebooku Heimstaden. 20 autorů obrázků s nejvíce „to se mi líbí“ přesně 11.10.2021 v 10 hodin získá hlavní výhru.

Na co se může 20 dětí s doprovodem těšit? Na státní svátek 28.10. je v Ostravě nebo ve Frýdku-Místku vyzvedne autobus Heimstaden a vydá s nimi a jejich doprovodem na Hukvaldy – každé dítě musí mít s sebou 1 dospělou osobu. Tam je průvodce dovede k hájovně, kde si je převezme místní hajný. S ním pak děti poznají život v oboře, setkají se zvířátky a zažijí to, co se běžně nikomu nepodaří. Následně všechny pozveme na výborný oběd a odvezeme zpátky do Frýdku-Místku nebo Ostravy.

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

Vyberte soubor s obrázkem pro nahrání. Povolené typy souborů: png, jpg, jpeg, pdf, heic.

Jméno souboru:

Velikost souboru:

Potvrzuji svůj souhlas se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem MamiArt s.r.o. pro účel soutěže Přátelský domov v Beskydech a pro marketingové účely projektu Čisté Beskydy včetně zasílání e-mailových zpráv. Kompletní informace o zpracování, ochraně osobních údajů a možnosti zrušení souhlasu najdete na stránce ochrana a zpracování osobních údajů

Generální partner

Záštita nad akcí

 • RNDr. Helena Pešatová senátorka a starostka Frýdlantu nad Ostravicí
 • Bc. Petr Korč primátor Statutárního města Frýdek-Místek
 • Věra Golová místostarosta Obce Čeladná
 • Mgr. Pavel Kuběna starosta Obce Malenovice
 • Mgr. Roman Čagala starosta Obce Vyšní Lhoty
 • Mgr. Antonín Tulach starosta Obce Krásná
 • RNDr. Věra Palkovská primátorka Statutárního města Třinec
 • Pavol Lukša starosta Obce Čeladná
 • Mgr. Pavlína Stankayová starostka Obce Ostravice
 • Mgr. Jiří Novotný starosta Obce Trojanovice
 • Kamila Kurková místostarostka Obce Vyšní Lhoty

Partneři